Rodinné konstelace - Život v Pravdě

 

Rodinné konstelace umožňují rychlý náhled pod povrch toho, co běžně vnímáme. Ukazují nám, co se skutečně děje hluboko v nás - bez ohledu na naše představy, přání či touhy. Ukazují, co na nás působí, aniž o tom víme. Může to být nějaká bolest, kterou jsme prožili, nebo událost v minulých generacích, o které ani nemusíme vědět.

V další fázi ukazují, co potřebujeme udělat pro to, aby v našem životě nastala změna. Potřebujeme tedy také odvahu přijmout skutečnost, která se nám ukáže a udělat kroky, které vedou ke změně. Změny v našem nitru nastávají již během konstelace, jde o zcela konkrétní a praktickou práci. Konstelace nám umožňují zkrátit naše životní hledání o roky či desetiletí - v konkrétní situaci, kterou řešíme.

Záběr témat, která se s pomocí konstelací dají řešit, je velmi široký. Vztahy, práce, zdraví - to jsou ty nejčastější oblasti. Může jít i o hledání vztahu k sobě, k Životu, Smrti, k vlastnímu tělu, .... Podobně jako i u jiných přístupů, také u konstelací platí, že jejich podání může být ovlivňeno osobou lektora


Na půldenním semináři se postupně seznámíme s historií konstelací až po současný vývoj ve světě. Hlavní pozornost však budeme mít na praktické využití konstelací a na konkrétní práci s nimi. Formou krátkých cvičení si vyzkoušíme, jak konstelace fungují. Zájemci budou mít možnost vlastní konstelace (řešit si své téma), počet míst je proto omezen. Bude prostor také pro dotazy a odpovědi. Pokud konstelace již znáte, budete mít možnost seznámit se s novým lektorem, který mj. vede konstelační výcvik. 

Více se k tomuto tématu můžete dočíst také ve stejnojmenném článku zde

Organizační informace

Cena půldenního semináře: 500,-Kč.
Časový rozsah semináře: 17:00 - 21:00.; nebo 14:00 - 18:00

 


VAŠE ZPĚTNÉ VAZBYVýcvik
Systemických konstelací

06/2019-05/2020


Děti a jejich reakce na rodiče 20.10. - Brno

Rodinné konstelace
10.11. - v jurtě
18.11. - Brno

Léčení dítěte v nás
02.-05.11. - Humpolec

Hlava-Srdce-Břicho
17.11. - Brno

Poslední zpětná vazba 15.10.Z MÉ TVORBY

Cítím, jak tohle všechno
přivedlo mne k poznání
a vidím, jak moje tělo
hluboce se uklání.

Nerozumím ještě všemu,
přesto ale děkuji …
… za směrování k tomu,
co nazývá se: „miluji“.


celý text

Mgr. Pavel Veselý


tel: 777 065 146